RdP Edycja 2017

Prezydent Miasta Tczewa – Mirosław Pobłocki, zaprasza do uczestnictwa w nowym konkursie skierowanym do pracowników firm pn. „Rowerem do pracy”. Tworząc założenia konkursu, wzorowaliśmy się na gdyńskim “Do pracy jadę rowerem”, który funkcjonuje już 6 lat!

Celem konkursu jest zachęcenie pracowników firm z siedzibą i/lub oddziałami na terenie Tczewa do regularnych podróży do i z pracy rowerem. Konkurs rozpoczyna się dnia 5 czerwca 2017 r. i trwa do dnia 03 września 2017 r.

Na czym polega konkurs? Osoby biorące w nim udział będą rejestrowały swoje przejazdy do i z pracy rowerem na stronie internetowej www.rower.tczew.pl poprzez odpowiedni formularz. Pracownik będzie odhaczał czy danego dnia przyjechał i wrócił z pracy rowerem oraz m.in. jakie warunki pogodowe były tego dnia. Konkurs promuje aktywny sposób dotarcia do pracy. Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia i komunikacji rowerowej wśród pracowników firm.

Jak wygląda proces rejestracji? W pierwszej kolejności to firma przystępuje do konkursu i ma na to czas między 06 – 26 marca 2017 r. W konkursie mogą uczestniczyć pracownicy firm z siedzibą i/lub oddziałami na terenie miasta Tczewa oraz firm z tczewskiej podstrefy Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o.

Po otrzymaniu od koordynatora kodu firmy, każdy chętny do udziału w konkursie pracownik ma obowiązek stworzyć profil uczestnika na stronie internetowej www.rower.tczew.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 kwietnia 2017 r.

W ramach konkursu przewidujemy liczne nagrody dla pracowników (rowerowe śniadania, nagrody pieniężne), a dla firm dyplomy i statuetki.

Ogłoszenie wyników oraz losowanie nagród odbędzie się podczas oficjalnego zakończenia konkursu, podczas obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (16-22 września)

Regulamin konkursu pn. „Rowerem do pracy” na rok 2017 pod patronatem Prezydenta Miasta Tczewa – pobierz

STATYSTYKI UCZESTNIKÓW KONKURSU:
…TABELA…

 

—————————————————————————————————————————————————————————

PATRONAT MEDIALNY

Skip to content