Konkurs Rowerem do pracy

Ruszyła III edycja konkursu „Rowerem do Pracy”. Od dziś można zapisywać swoje firmy i pracowników do konkursu na www.roweremdopracy.tczew.pl. Start rowerowej rywalizacji jest zaplanowany na 8 kwietnia. Koniec konkursu Rowerem do Pracy zaplanowano na 29 września. Rozdanie nagród oraz podsumowanie nastąpi w październiku br.

Na czym polega konkurs? Osoby biorące w nim udział rejestrują swoje przejazdy do i z pracy rowerem za pomocą aplikacji STRAVA.

Celem konkursu jest zachęcenie pracowników firm z siedzibą i/lub oddziałami na terenie Tczewa do regularnych podróży do i z pracy rowerem. Konkurs promuje aktywny sposób dotarcia do pracy. Celem konkursu jest również promocja zdrowego stylu życia i komunikacji rowerowej wśród pracowników firm. W ramach konkursu przewidujemy liczne nagrody dla pracowników (rowerowe śniadania, nagrody pieniężne, nagrody rzeczowe), a dla firm dyplomy i statuetki. Jak to zrobić? Wystarczy zarejestrować firmę, a następnie pracowników (każdy robi to indywidualnie) na stronie www.roweremdopracy.tczew.pl oraz zacząć korzystać z aplikacji STRAVA.

Motywacji do wybraniu roweru jako środka transportu jest wiele. Na pracowników, którzy zarejestrują przynajmniej 6 przejazdów w tygodniu czekają pakiety śniadaniowe.

Konkurs jest realizowany w ramach projektu pt.: Budowa węzła integracyjnego Tczew wraz z trasami dojazdowymi, w ramach Osi Priorytetowej 9 Mobilność, Działania 9.1. Transport miejski, Poddziałania 9.1.1. Transport miejski – mechanizm ZIT, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Skip to content